Спортни Футбол ОГ София област Резултати

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1816499
В момента има 151 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Май 2024
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

РЕЗУЛТАТИ / КЛАСИРАНЕ

ОГ София (област)

Изток

XVII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина) 7:0
Иван Иванов (29), Илиян Генов (50), Валентин Стефанов (57), Куман Куманов (77, 80), Миролюб Георгиев (82), Палмиро Ферейра (86)
Пирдоп - Искър 2022 0:3 сл.
Рилец (Говедарци) - Левски (Долна баня) 0:2
Християн Бориславов (50-д.), Отофе Пол (66)
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 1937 II (Ихтиман) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 0:1
Владимир Ангелов (9)
ОФК Костенец - Левски 1923 (Елин Пелин) 3:0 сл.

 

Класиране
1. ОФК Костенец    17    17    0    0    69:8    51
2. Левски (Долна баня)
17    14    0    3    57:11    42
3. Ракитин (Трудовец) 17    12    1    4    55:16    37
4. Искър 2022 (Самоков) 16    9    1    6    29:33    28
5. Левски 1923 (Елин Пелин) 16    7    2    7    35:26    23
6. Звездец (Горна Малина) 17    6    3    8    21:39    21
7. Рилец (Говедарци) 17    5    2    10    28:39    17
8. Ботев 1937 II (Ихтиман)
16    5    1    10    20:30    16
9. Мътивир 1966 (Ихтиман)
16    3    0    13    23:48    9
10. Пирдоп 17    0    0    17    7:94    0 - изваден

 

XVIII кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)
Левски (Долна баня) - ОФК Костенец
Искър 2022 - Ракитин (Трудовец)
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - Пирдоп
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 II (Ихтиман)

Запад

XIII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Сините орли (Своге) - Правец 3:2
С. орли: Кристиян Йорданов (52, 82), Светослав Диманов (66); Правец: Ивайло Златев (12), Теодор Бочев (19)
Спортист 2006 (Драговищица) – Скравена 2:3
Спортист: Веселин Георгиев (7), Владимир Калпакчиев (15); Скравена: Борислав Кралев (6), Георги Славков (12, 81)
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч) 5:2
Зенит: Илиян Милчов (39, 64), Методи Цветанов (57), Мартин Богданов (69), Даниел Веселинов (86); Ком: Антон Димитръв (41), Антонио Стоименов (77)
Петърч - Козаро (Ботевград) 4:1
Петърч: Адриан Нанков (33), Кристиян Александров (54), Милан Филипович (81), Валентин Ванов (86); Козаро: Веселин Русинов (11)

Класиране
1. Правец
13    11  1    1    48:13    34
2. Ком 98 (Годеч) 13    10  0    3    35:18    30
3. Сините орли (Своге)
13    8    1    4    35:29    25
4. Спортист 2006 (Драговищица)
13    5    1    7    26:30    16
5. Зенит (Церово)
13    5    1    7    38:44    16
6. Петърч 
13    4    1    8    24:28    13
7. Козаро (Ботевград)
13    3    1    9    25:33    10
8. Скравена  
13    3    0  10    17:53    9


XIV кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Скравена - Правец
Сините орли (Своге) - Зенит (Церово)
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Петърч
Козаро (Ботевград) - Спортист 2006 (Драговищица)





 
YouSofia