Спортни Футбол ОГ София област ПРОГРАМА

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1856042
В момента има 71 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Юни 2024
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ОГ София (област)

Изток

Програма
Сезон 2023/2024
Пролет

Запад

Програма
Сезон 2023/2024
Пролет

 

 

XIII кръг
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец)
Левски (Долна баня) - Искър 2022 (Самоков)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Мътивир 1966 (Ихтиман)
3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 1937 II (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)
ОФК Костенец - Пирдоп

XIV кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Искър 2022 (Самоков) - Рилец (Говедарци)
Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - Левски (Долна баня)
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Пирдоп - Ботев 1937 II (Ихтиман)

XV кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Пирдоп - Звездец (Горна Малина)
Рилец (Говедарци) - Мътивир 1966 (Ихтиман)
Левски (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 1937 II (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец)
ОФК Костенец - Искър 2022 (Самоков)

XVI кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)
Ракитин (Трудовец) - Пирдоп
24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - ОФК Костенец
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Ботев 1937 II (Ихтиман)

XVII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина)
Пирдоп - Искър 2022 (Самоков)
Рилец (Говедарци) - Левски (Долна баня)
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 1937 II (Ихтиман) - Мътивир 1966 (Ихтиман)
ОФК Костенец - Левски 1923 (Елин Пелин)

VIII кръг - отложен мач
3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - Ботев 1937 II (Ихтиман)

XII кръг - отложен мач
3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Левски 1923 (Ел. Пелин)

XVIII кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци)
Левски (Долна баня) - ОФК Костенец
Искър 2022 (Самоков) - Ракитин (Трудовец)
7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - Пирдоп
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 II (Ихтиман)

VI кръг - отложен мач
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Сините орли (Своге) - Правец

XI кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Правец - Ком 98 (Годеч)-
Спортист 2006 (Драговищица) - Зенит (Церово)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Петърч - Сините орли (Своге)
Козаро (Ботевград) - Скравена

XII кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Скравена - Петърч
Сините орли (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)
24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Козаро (Ботевград)
Зенит (Церово) - Правец

XIII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Правец - Сините орли (Своге)
Спортист 2006 (Драговищица) - Скравена
31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч)
Петърч - Козаро (Ботевград)

XIV кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Скравена - Правец
Сините орли (Своге) - Зенит (Церово)
7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Петърч
Козаро (Ботевград) - Спортист 2006 (Драговищица)

Заб.: ЗС на БФС си запазва правото за промени в програмата




 
YouSofia