Спортни Футбол Югозападна III лига

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1884421
В момента има 48 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Юли 2024
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 120709 lgl copy


Представяме публична информация за вашите проекти по Програма "Култура" и Програма "Европа"!

Югозападна Трета лига

Сезон 2023/24

Пролет

XX кръг
17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Септември II
Сливнишки герой - Миньор (Перник)
ЦСКА 1948 III - Септември (Симитли)
Балкан 1929 (Ботевград) - Кюстендил
Левски II - Банско
ОФК Костинброд 2012 - Ботев 1937 (Ихтиман)
Витоша (Бистрица) - Рилски спортист 2011
ЦСКА-София II - Чавдар (Етрополе)
Славия 1913 II - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог)

XXI кръг
24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански)
Пирин 1941 (Разлог) - Славия 1913 II
Хебър 1918 II (Пазарджик) - ЦСКА-София II
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица)
Рилски спортист 2011 - ОФК Костинброд 2012
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски II
Банско - Балкан 1929 (Ботевград)
Кюстендил - ЦСКА 1948 III
Септември (Симитли) - Сливнишки герой
Миньор (Перник) - Септември II

XXII кръг
2 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник)
Септември II - Септември (Симитли)
Сливнишки герой - Кюстендил
ЦСКА 1948 III - Банско
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Левски II - Рилски спортист 2011
ОФК Костинброд 2012 - Чавдар (Етрополе)
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 II (Пазарджик)
ЦСКА-София II - Пирин 1941 (Разлог)
Славия 1913 II - Оборище (Панагюрище)

XXIII кръг
6 март 2024 г., сряда, 15:00 ч:
Славия 1913 II - Вихрен (Сандански)
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА-София II
Пирин 1941 (Разлог) - Витоша (Бистрица)
Хебър 1918 II (Пазарджик) - ОФК Костинброд 2012
Чавдар (Етрополе) - Левски II
Рилски спортист 2011 - Балкан 1929 (Ботевград)
Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА 1948 III
Банско - Сливнишки герой
Кюстендил - Септември II
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)

XXIV кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли)
Миньор (Перник) - Кюстендил
Септември II - Банско
Сливнишки герой - Ботев 1937 (Ихтиман)
ЦСКА 1948 III - Рилски спортист 2011
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)
Левски II - Хебър 1918 II (Пазарджик)
ОФК Костинброд 2012 - Пирин 1941 (Разлог)
Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище)
ЦСКА-София II - Славия 1913 II

XXV кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
ЦСКА-София II - Вихрен (Сандански)
Славия 1913 II - Витоша (Бистрица)
Оборище (Панагюрище) - ОФК Костинброд 2012
Пирин 1941 (Разлог) - Левски II
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград)
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 III
Рилски спортист 2011 - Сливнишки герой
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември II
Банско - Миньор (Перник)
Кюстендил - Септември (Симитли)

XXVI кръг
23 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Кюстендил
Септември (Симитли) - Банско
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Септември II - Рилски спортист 2011
Сливнишки герой - Чавдар (Етрополе)
ЦСКА 1948 III - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог)
Левски II - Оборище (Панагюрище)
ОФК Костинброд 2012 - Славия 1913 II
Витоша (Бистрица) - ЦСКА-София II

XXVII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Вихрен (Сандански)
ЦСКА-София II - ОФК Костинброд 2012
Славия 1913 II - Левски II
Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград)
Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА 1948 III
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Сливнишки герой
Чавдар (Етрополе) - Септември II
Рилски спортист 2011 - Миньор (Перник)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)
Банско - Кюстендил

XXVIII кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Банско
Кюстендил - Ботев 1937 (Ихтиман)
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)
Септември II - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Сливнишки герой - Пирин 1941 (Разлог)
ЦСКА 1948 III - Оборище (Панагюрище)
Балкан 1929 (Ботевград) - Славия 1913 II
Левски II - ЦСКА-София II
ОФК Костинброд 2012 - Витоша (Бистрица)

XXIX кръг
13 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
ОФК Костинброд 2012 - Вихрен (Сандански)
Витоша (Бистрица) - Левски II
ЦСКА-София II - Балкан 1929 (Ботевград)
Славия 1913 II - ЦСКА 1948 III
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой
Пирин 1941 (Разлог) - Септември II
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Миньор (Перник)
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)
Рилски спортист 2011 - Кюстендил
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско

XXX кръг
20 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Банско - Рилски спортист 2011
Кюстендил - Чавдар (Етрополе)
Септември (Симитли) - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)
Септември II - Оборище (Панагюрище)
Сливнишки герой - Славия 1913 II
ЦСКА 1948 III - ЦСКА-София II
Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица)
Левски II - ОФК Костинброд 2012

XXXI кръг
27 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Левски II - Вихрен (Сандански)
ОФК Костинброд 2012 - Балкан 1929 (Ботевград)
Витоша (Бистрица) - ЦСКА 1948 III
ЦСКА-София II - Сливнишки герой
Славия 1913 II - Септември II
Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник)
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Кюстендил
Чавдар (Етрополе) - Банско
Рилски спортист 2011 - Ботев 1937 (Ихтиман)

XXXII кръг
1 май 2024 г., сряда, 18:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Рилски спортист 2011
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)
Банско - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Кюстендил - Пирин 1941 (Разлог)
Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище)
Миньор (Перник) - Славия 1913 II
Септември II - ЦСКА-София II
Сливнишки герой - Витоша (Бистрица)
ЦСКА 1948 III - ОФК Костинброд 2012
Балкан 1929 (Ботевград) - Левски II

XXXIII кръг
8 май 2024 г., сряда, 18:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен (Сандански)
Левски II - ЦСКА 1948 III
ОФК Костинброд 2012 - Сливнишки герой
Витоша (Бистрица) - Септември II
ЦСКА-София II - Миньор (Перник)
Славия 1913 II - Септември (Симитли)
Оборище (Панагюрище) - Кюстендил
Пирин 1941 (Разлог) - Банско
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011

XXXIV кръг
11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист 2011 - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)
Банско - Оборище (Панагюрище)
Кюстендил - Славия 1913 II
Септември (Симитли) - ЦСКА-София II
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица)
Септември II - ОФК Костинброд 2012
Сливнишки герой - Левски II
ЦСКА 1948 III - Балкан 1929 (Ботевград)

XXXV кръг
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
ЦСКА 1948 III - Вихрен (Сандански)
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой
Левски II - Септември II
ОФК Костинброд 2012 - Миньор (Перник)
Витоша (Бистрица) - Септември (Симитли)
ЦСКА-София II - Кюстендил
Славия 1913 II - Банско
Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)

XXXVI кръг
25 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)
Рилски спортист 2011 - Оборище (Панагюрище)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Славия 1913 II
Банско - ЦСКА-София II
Кюстендил - Витоша (Бистрица)
Септември (Симитли) - ОФК Костинброд 2012
Миньор (Перник) - Левски II
Септември II - Балкан 1929 (Ботевград)
Сливнишки герой - ЦСКА 1948 III

XXXVII кръг
1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч:
Сливнишки герой - Вихрен (Сандански)
ЦСКА 1948 III - Септември II
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)
Левски II - Септември (Симитли)
ОФК Костинброд 2012 - Кюстендил
Витоша (Бистрица) - Банско
ЦСКА-София II - Ботев 1937 (Ихтиман)
Славия 1913 II - Рилски спортист 2011
Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе)
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 II (Пазарджик)

XXXVIII кръг
8 юни 2024 г., събота, 18:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 II
Рилски спортист 2011 - ЦСКА-София II
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица)
Банско - ОФК Костинброд 2012
Кюстендил - Левски II
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 III
Септември II - Сливнишки герой

Заб.: ЗС на БФС си запазва правото за промени в програмата

 

 




 
YouSofia