Спортни Футбол ОГ София област Резултати

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1816478
В момента има 148 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Май 2024
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ОГ София област
Изток
XIV кръг
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (Елин Пелин) 0:0
Искър 2022 (Самоков) - Рилец (Говедарци) 1:0
Иван Марков (90+2)
Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец 0:1
Петър Димитров (31)
10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - Левски (Долна баня) 0:3
Пол Отофе (19, 20), Жулиан Манолов (33)
10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Пирдоп - Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:5
Пирдоп: Пламен Минчев (32), Недислав Джамяров (55); Ботев: Алекс Трендафилов (10), Васил Найденов (41), Йордан Лесов (60), Стефан Юруков (82), Михаил Ризов (86)

Класиране:
1. ОФК Костенец

    13    13    0    0    52:6    39
2. Левски (Долна баня)

    14    11    0    3    48:10    33
3. Ракитин (Трудовец)

    14    9    1    4    43:15    28
4. Искър 2022 (Самоков)

    13    7    1    5    23:28    22
5. Левски 1923 (Елин Пелин)

    13    6    2    5    33:20    20
6. Звездец (Горна Малина)

    14    5    3    6    14:27    18
7. Ботев 1937 II (Ихтиман)

    13    5    1    7    19:25    16
8. Рилец (Говедарци)

    14    4    2    8    24:33    14
9. Мътивир 1966 (Ихтиман)

    13    2    0    11    19:39    6
10. Пирдоп

    13    0    0    13    7:79    0

XV кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Пирдоп - Звездец (Горна Малина)
Рилец (Говедарци) - Мътивир 1966 (Ихтиман)
Левски (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 1937 II (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец)
ОФК Костенец - Искър 2022 (Самоков)

Запад
VI кръг - отложен мач
9 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Сините орли (Своге) – Правец 0:4
Цветелин Цаковски (12), Ивелин Данчев (26), Владимир Начев (31, 33)

Класиране:
1. Правец

    10    9    1    0    36:9    28
2. Ком 98 (Годеч)

    10    9    0    1    31:7    27
3. Сините орли (Своге)

    10    6    0    4    28:24    18
4. Зенит (Церово)

    10    4    1    5    32:32    13
5. Спортист 2006 (Драговищица)

    10    4    0    6    16:24    12
6. Козаро (Ботевград)

    10    3    1    6    21:24    10
7. Петърч

    10    3    1    6    17:21    10
8. Скравена

    10    0    0    10    6:46    0

XI кръг
16 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Правец - Ком 98 (Годеч)
Спортист 2006 (Драговищица) - Зенит (Церово)
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Петърч - Сините орли (Своге)
Козаро (Ботевград) - Скравена


 





 
YouSofia